top of page

Jak nasycać się wibracjami/uczuciami/emocjami, których chcemy doświadczać?

Ćwiczenie, które Ci zaproponuję, najlepiej jest wykonywać rano. A jeszcze lepiej tuż po przebudzeniu. To, jak zaczynasz i kończysz dzień, ma znaczący wpływ na to, w jakich energiach później funkcjonujesz. Nastrój się więc odpowiednio 😊 Nie staraj się nic wymuszać, pozwól wybranej wibracji po prostu płynąć i Cię zasilić. Bądź w rozluźnieniu. A oto instrukcja:

1. Uświadom sobie, że masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Naprawdę wszystko! Jesteś jednym ze Źródłem. W swej esencji jesteś nim i wszystkimi jego własnościami czy możliwościami.

2. Ustal, gdzie jest Twoja esencja – Twoje Źródło. Moje Źródło mnie jest w centrum mojej klatki piersiowej, ale nie sugeruj się tym. Gdziekolwiek umiejscowisz swoje (np. nad głową, w głowie, w brzuchu) będzie to właściwe. To Ty ustalasz reguły i Ty tworzysz założenia.

3. Mając świadomość swojej mocy możesz teraz robiąc wdech „pobrać” ze swojego osobistego Źródła wibrację/nowy wzorzec postępowania/rozwiązanie. Z wydechem natomiast przesycasz całe swoje ciało/biopole/dany organ pobraną wibracją/informacją. Możesz sobie powiedzieć: Jestem źródłem mojej (…), np. obfitości i wyobrazić sobie jak ta wibracja obfitości „wychodzi” z Twojego źródełka i wypełnia całe Twoje pole.

4. Utrwal tę wibrację w sobie słowami: Utrwalam te wibracje/informacje/energie w na wszystkich poziomach i we wszystkich warstwach mojej istoty. Taka jest moja wola i tak jest.

Proponuję przeprowadzenie eksperymentu z wibracją radości w w/w sposób. Nie ma osoby, u której nie pojawiłby się uśmiech na twarzy przy tym ćwiczeniu. Świadomie zasilaj siebie i swoją osobistą przestrzeń tym, czego chcesz.

Jeszcze jedna mała uwaga. Kiedy np. czujesz się trochę gorzej lub coś Cię boli i nie wiesz, czego w danym momencie potrzebujesz – pobierz ze Źródła w Tobie po prostu to, czego potrzebujesz nie nazywając tego. Mądrość w Tobie doskonale wie, czym Cię zasilić. Trzeba tylko wyciągnąć po to rękę 😊 Modyfikuj dowolnie to ćwiczenie dla swoich potrzeb, baw się!

41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Instrukcja obsługi siebie - dla Ciebie

To co przeczytasz przyda Ci się na całe życie. Tekst jest trochę przydługi, ale nie zniechęcaj się, bo wiele Ci się w głowie ułoży i będziesz mógł to praktycznie wykorzystać. Wdrażając to, o czym za c

Co z tym cieniem? Czyli jak z cytryny zrobić lemoniadę?

Zanim rozwinę temat, zaznaczę, że moja perspektywa nie musi być tożsama z Twoją i nie twierdzę, że moja jest jedyna właściwa. Post nie jest też krytyką jakichkolwiek metod. Dzielę się tylko swoim dośw

Comments


bottom of page